O nas

Kim jesteśmy ?

Nasz zespół tworzą ambitni, doświadczeni detailerzy. Dzięki temu, że jesteśmy nie tylko współpracownikami, ale też przyjaciółmi, możemy szybko rozwijać się i wymieniać doświadczeniami. To pozwala nam oferować usługi spełniające największe wymagania. Fancy - to po angielsku wymyślny, ekskluzywny i z takimi pojęciami chcemy być utożsamiani

 

Nasze priorytety

Dla nas najważniejsze jest przede wszystkim zadowolenie odbiorców naszych usług. W każdą czynność wkładamy serce i zaangażowanie. Nie ważne czy Twój pojazd trafia na zwykłe mycie, czy kompleksowy zabieg detailingowy, wszystko ma być dopięte na ostatni guzik. Staramy się również budować dobre relacje z klientami. Pozytywna atmosfera stanowi bazę dla dobrej współpracy.

Dbamy również o poszerzanie naszej wiedzy i wyszukiwanie nowych technologii, coraz bardziej zaawansowanych i spełniających coraz wyższe standardy. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, kosmetyki samochodowe i techniki pielęgnacji.

Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego projektu - skontaktuj się z nami. Poszukujemy ambitnych detailerów, którzy wzmocnią nasze szeregi. Mamy świadomość, że współpraca na wielu płaszczyznach zwiększa możliwości. Oferujemy wymianę doświadczeń, dostęp do ciekawych rozwiązań i przede wszystkim pozytywną atmosferę. Być może Twoja osoba wniesie coś unikatowego i spotka Cie niezwykła przygoda w świecie kosmetyki samochodowej ?

Zapytania odnośnie współpracy prosimy kierować telefonicznie lub na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Partnerzy

 

Pogwarancyjny serwis samochodów osobowych marki VOLVO

Logo VOL CAR